Vieslektori

Leonarda Ķestere

 

    Ieguvusi maģistra grādu Londonas Sitijas Universitātē (City University) Mākslas menedžmentā, darbojusies kā starptautisko mākslas un kultūras projektu vadītāja un producente. Leonarda producējusi visdažādākā formāta un žanru uzvedumus, festivālus un koncertus. No 1998.gada Leonarda Ķestere ir Latvijas Kultūras akadēmijas pasniedzēja kultūras menedžmenta un radošo industriju programmā.

 

Pūces Akadēmijā pasniedz :

- teātra producēšanu

 

       Ieguvis maģistra grādu Briseles Karaliskajā Mūzikas akadēmijā  prof. J.Reulinga klasē un bakalaura grādu J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā prof. E.Testeļecas klasē. Ar klasiskās mūzikas projektu “Teleports” kā solists koncertējis Latvijā, Beļģijā, Luksemburgā, Moldovā un Lietuvā. Valters ir pilnveidojis savu čella spēli pie tādiem pasaulē atzītiem čella spēles meistariem kā Natālija Gūtmane, Garijs Hofmans, Frans Helmersons, Miša Maiskis, Maksims Utkins, Bernards Grīnhauss un Tilmans Viks.

       Kā solists Valters Pūce saņēmis godalgotas vietas čellistu konkursos Latvijā, Čehijā, Itālijā un Beļģijā, bet kopā ar grupu DAGAMBA Krievijā un ASV.

 

Pūces Akadēmijā pasniedz :

- čella spēli

Valters Pūce

Aleksandrs Grebņevs

 

          Aleksands Grebņevs ir viens no pieredzējušākajiem kino operatoriem Latvijā. Viņš ir  gan dokumentālo filmu (“Vienu biļeti, lūdzu!” rež. Matīss Kaža; „Mans tēvs banķieris”; rež. Ieva Ozoliņa; „Ģimenes lieta” rež. Andris Gauja un citu filmu), gan pilnmetrāžas filmu („Izlaiduma Gads”rež. Andris Gauja; “Augstāk par Zemi” rež. Jānis Ābele; “Reiz Rēzeknē” rež.  Aleksandrs Baršaks), gan arī neskaitāmu īsfilmu un mūzikas video galvenais operators.

 

Pūces Akadēmijā pasniedz :

- operatormākslu

Dita Krenberga

 

          Flautiste Dita Krenberga ir mūzikas maģistre, starptautisku konkursu laureāte. Mācījusies pie izciliem flautas profesoriem- Dž.Golveja,O. Nikolē un Im. Sneibja. Dita ir Lielās Mūzikas balvas laureāte un Triju Zvaigžņu ordeņa virsniece. Sadarbojusies  ar pasaules autoritātēm- L.Bernsteinu, S.Ozavu, Jo Jo Ma u.c. Viņa aktīvi koncertē gan kā soliste, gan kamermūziķe. Kopš 2006. gada Dita ir bijusi LNSO flautu grupas koncertmeistare. Dita ierakstījusi vairākus skaņu albumus. Jaunākais no tiem, 2016. gadā "Wergot" izdotais P.Vaska flautas koncerta atskaņojums, ieguvis starptautisku atzinību.

 

Pūces Akadēmijā pasniedz :

- flautas spēli

Pūces Akadēmija

Brīvības 84-10. Rīga

+371 26827687

pucesakademija@marana.lv